MİSTİK ALEMLERE, FARKLI BOYUTLARA VE ASTRAL SEYAHATLERE ÇIKMAK, RUHUMUZA VE BEDENİMİZE GİRMİŞ VEYA GİRMEYE ÇALIŞAN VARLIKLARDAN KORUNMAK İÇİN ÜRÜNÜMÜZÜ BİRAZ DAHA YAKINDAN TANIYALIM…
Bilindiği üzere cağımızın en büyük sorunları arasında psikolojik rahatsızlıklar gelmektedir. Buna sebep olan etkenlerin içinde, düzensiz beslenme, ( tükettiğimiz gıda ürünlerinden vücudumuzun ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri alamamamız ) uyku problemi, maddi ve manevi sorunlar, dıştan gelen etkenlerden dolayı epifiz bezimizin düzenli hormon salgılamaması gibi birçok sebep sayabiliriz.Bizlerin madde seviyesi ile ruhsal seviye arasındaki dengemizi ağlayan epifiz bezi özellikle günümüzde yanlış beslenme, dengesiz uyku periyotları, stres, sürekli daha fazlasını isteyen bir hırs, bitmeyen koşuşturmalar, depresyonlar, hormonal dengede bozulmalar ve daha bir çok nedenden dolayı sağlıklı bir şekilde işlevini yerine getiremez hale gelir. Bu noktada özellikle kimyasal ilaçların kullanımı, kimyasal temizlik ürünleri ve diş macunlarında kullanılan florür miktarı da dahil olmak üzere elektromanyetik bir ortamda her yanımızdan akıp giden bir elektromanyetik dalga ile yaşıyor olmamız bizim gibi ruhsal yaşamı arzulayanlar için çok değerli olan epifiz ve hipofiz bezlerinin işlevini dolayısı ile hormonal yapıyı bozmaktadır.
Epifiz bezi düzenli çalışmadığında neler olur ?
1- Melatonin hormonu salgılamaz
2- Serotonin hormonu salgılamaz
3- Dmt hormonu salgılamaz.
Bu hormonlar sağlanmadığı takdirde
* Erken yaşlanma belirtileri
* Saç dökülmesi
* Saçların erken yaşlarda beyazlaması
* Kalitesiz uyku
* Adet düzensizliği erken menopoz
* Kronik yorgunluk
* Geçmeyen baş ağrıları
* Psikolojik sorunlar
* Cinsel iktidarsızlık ve kısırlık vb… rahatsızlıklara sebep olmaktadır
BİOFORMAT epifiz bezimizin onarılmasını sağlayan % 100 bitkisel bir gıda takviyesidir. Epifiz bezinin düzenli olarak salgılaması gereken hormonları salgılayabilmesi için, BİOFORMAT ürünümüzü saat 22:00 ile 23:00 saatleri arasında kullanmanız ve uyuduğunuz odanın zifiri karanlık olması sizin sağlığınız açısından oldukça faydalıdır. Zira tam karanlık olması durumunda siz uyurken melatonin hormonu salgılanır.

Şehir yaşantısı nedeniyle bir odayı sokak ışıkları vb… nedenlerle zifiri karanlık haline getiremiyor olabilirsiniz. Size tavsiyem pamuklu bir kumaştan yapılmış göz bandı ile uyumanız. Geceleri göz bandı ile uyumak epifiz bezinin hafifte olsa ışık almamasını sağlamanız nedeniyle melatonin hormonunun salgılanmasını sağlıklı bir şekilde meydana getireceği için hayatınız içerisindeki olumlu sonuçlarını hem kısa süre içerisinde hem de uzun vade içerisinde göreceksiniz. Epifiz bezimiz düzenli çalışmaya başladığında sırasıyla tüm hormonlarımız dengeye girerek hayatınızdaki olumsuzluklardan kurtulmaya başlayacaksınız.
Kısa süre içerisinde rüyalarınız değişmeye, hatırladığınız rüyaların sayısının artmaya başladığını göreceksiniz .
Uzun vadede ise saçlarınıza beyaz düşmesinin yani saçlarınızın aklaşmasının önüne geçmiş olacaksınız.
Hem bu sayede saç dökülmesinin önüne bir nebze olsun geçmiş olacaksınız. Çünkü saçlarınızla alakalı yaşamış olduğunuz sorunların kökeninde melatonin hormonunun yeterli miktarda salgılanmaması yatar. Melatonin hormonu epifiz bezinden salgılanır.
BİOFORMAT

ÇAM KOZALAĞI; binlerce yıldır Sümerler, eski Mısır tanrıları, Firavunlar tarafından epifiz bezine benzerliğinden dolayı, asa’larında, heykellerinde, dövmelerinde ve her türlü heykellerinin üzerinde neden ÇAM KOZALAĞI figürü kullandılar? Hitler’in masasında, Papa’nın asa’sında ve Mason localarında neden hep ÇAM KOZALAĞI figürleri kullanıldı? Bu bir tesadüf olamaz değil mi? Peki verem savaş dispanserleri ve senatoryumlar neden ÇAM’lıkların içinde inşa ediliyor? Çünkü çam ciğerlerimiz için bol oksijen demek, sağlıklı bir akciğer ise beynimize yeterli oksijen ve kan pompalanması demek… Çam kozalağı etkili bir balgam sökücüdür. Öksürme, bronşit ve nefes darlığı gibi hastalıklar sırasında tüketildiğinde hızlı bir tedavi süreci sağlar, yüksek kalsiyum ve protein sayesinde bağışıklık sistemindeki serbest radikalleri vücuttan atarak, hastalıklara karşı bağışıklığın direncini artırır.

ÜZERLİK OTU ; günümüzde unutulmuş olsa da geçmişimizde evlerimizin girişinde sürekli asılı duran bir bitki idi. Nazar’a, büyü’ye, cin”lere ve birçok manevi rahatsızlığa iyi geldiğinden dolayı kullanılırdı. Mevlana neden transa geçmek için KARGI KAMIŞI’ndan yapılan NEY ve ÜZERLİK tütsüsünü birlikte kullanıyordu?..
Mevlana bir sözünde ” Üzerlik tohumu karanlığı örttü ve gerçek göründü ” demiştir. Üzerlik tohumunda bol miktarda DMT olması da bu aşamada düşündürücüdür.

SU ( kargı ) KAMIŞI; Mesnvi’de de bolca geçen ney’in yapımında kullanılan bir kamıştır (genelde çoğu yerde “dinle neyden” diye başlar mevlana). ayrıca yazılı tarihte pek geçmeyen bir bilgiye göre mevlana üzerlik tohumu kullanmakta. üzerliğin etkisi ise serotonini parçalayan monoamin oksidaz enzimini engellemesi böylelikle serotoninin parçalanması durdurulurken, dmt sentezi (dimetiltriptamin) uyarılıyor ve kişi trans haline geçiyor.
Kargı kamışında dimetiltriptamin bulunuyor, ama dimetiltriptamin bağırsaktaki mao (monoamin oksitlenmesi) yüzünden işlevsiz hale geliyor, bunun için bir inhibitör gerekiyor yani mao’yu durduracak bir şey işte bu da üzerlik tohumu. Yani kısaca üzerlik tohumu defans oyuncusu olan mao’yu tutuyor ve bu sayede kargı kamışı golü atıyor ve vücut dimetiltriptamine boğuluyor. ve böylece transa geçiliyor.

ÜRÜNÜMÜZ, EPİFİZ BEZİNİN VE ÇAKRALARIN AÇILMASINI SAĞLAR

PARANORMAL TEDAVİ OLARAK HEDEFİMİZ BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİZİ DAHA GÜÇLÜ HALE GETİREREK SİZLERİ HER TÜRLÜ BAKTERİ, VİRÜS VE HASTALIKLARA KARŞI KORUMA ALTINA ALARAK, DAHA SAĞLIKLI NESİLLER YETİŞTİRMEKTİR.

;
SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir